Bugün : 24 Mart 2023 Cuma 17:50
 
Ana Sayfa Hakkımızda SEPETE GİT Destek İletişim


FER
FORJE


ÜRÜNLERİ

 
 
TELEFON SİPARİŞ NUMARAMIZ
 
KALİTE İÇİN DOĞRU ADRES

Hoş Geldiniz ...
Sayın  Ziyaretçi
 
Sepetiniz Boþ

FERFORJE ÜRÜNLERİ, müşteri istekleri doğrultusunda, değişik ülke standartlarında da üretim yapabilmektedir.Sektördeki deneyimlerimize dayanarak uygun fiyat ve şartlarda ferforje ürünleri temin ederek ,müşterilerimize sunmak.

  HIZLI ERİŞİM
Yeni Eklenenler Uygulamalar Çok İncelenenler
  SİTE İÇİ ARAMA
  Tüm Kategoriler
ANASAYFA
MOTİFLER
PANOLAR
CUMBALAR
BOĞUMLU DEMİRLER
BOĞUMLU PARÇALAR
HALKALAR
ROZETLER
MIZRAKLAR
TOPUZLAR
YAPRAKLAR
YAPRAKLI PARÇA MOTİFLER
PARÇA MOTİFLER
KÜPEŞTE VE KELEPÇELER
KAPI KİLİT SACI VE KAPI KOLLARI
KAPI VE MERDİVEN ÜSTÜ
SICAK BASKI PARÇALAR
BAĞLANTI ELEMANLARI
RAF AYAKLARI
AKSESUARLAR
MERDİVEN BAŞLIKLARI
KAPI KÖŞE-GÖBEKLERİ
DÖVMELİ LAMA VE KARELER
 
   Destek
         Demir çelik ürünlerimiz ulusal ve uluslararası teknik standartlara uygun olarak satışa sunulmaktadır. Satışlarımız üyemizin oluşturduğu sepet listesinteki ürünlerin nitelikleri,fiyatı,teslim süresi,ödeme şartları belirtilerek , yazılı olarak teklif edilmekte daha sonra müşterinin onayı alınarak kesinleşmektedir. Arzu eden müşterilerimiz ödemelerini sipariş formunda belirtilen tutari bankadan havale veya Eft yolu ile yapabilmektedirler. Bedeli ödenmeden sipariş kesinleşmez ve sevkiyatları yapılmaz. Tartıyla satılan ürünlerin kesin hesapları tartım işlemleri bittikten sonra gerçekleşir.Tartı kiloları esastır. Kesin tartı sonrası alacağı kalan müşterilerin bakiyeleri arzu ettikleri bankaya havale edilir.Elden ödeme kesinlikle yapılmaz.

         Teslimat Şartları Aksi belirtilmedikçe teslim süresi siparişin ödemeyle kesinleştiği tarihten itibaren maksimum 7 iş günüdür. Bu süreler siparişin miktarına ve cinsine göre değişebilir. Teslimat süreleri teklif formunda ayrıca bildirilir.

Gizlilik Beyanı
HAYATİ KARTAL, internet'in kişisel ve mesleki etkinliklere yönelik ciddi bir araç olarak gerçek potansiyeline ulaşabilmesi için kişisel bilgilerin ciddi bir sorumluluk duygusuyla kullanılmasına ve korunmasına büyük önem vermektedir. HAYATİ KARTAL(demirurunleri.com,demircelikurunleri.com,metalurunleri.com); müşteri ünvanı, ödeme tutarı gibi bilgileri aldığında, bunları sadece cari hesabınıza alacak kaydetmek amacıyla kullanmaktadır. Hayati KARTAL bu bilgileri hiçbir şekilde 3. kişi veya kurumlarla paylaşmaz ve paylaşmamayı taahüt eder.
 

     
 
whatsapp demir ürünleri
Anasayfa     /     Hakkımızda      /     Banka Hesap Numaraları      /     Destek      /     İletişim
* Sitemiz en son 17 Mart 2014 Pazartesi 15:02 tarihinde güncellenmiştir.
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Deðiþkendir.
* Web sayfamızdaki fiyatlar şubelerimizin fiyatları ile farklılıklar gösterebilir.Fiyatlarımız web üzerinden alışverişlerde geçerlidir.
* Söz konusu veriler üretici veya dağıtıcı firma kaynaklarından derlenmiştir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin deðiþtirilir.
* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.